Uncategorized

KET audio 2024

Ar bandydami skaityti KET visad užmiegate? O gal net neprisiverčiate paskaityti? Bet juk kam skaityti, kai gali klausyti! Išmokite KET lengviau ir smagiau!

Klausyti kelių eismo taisykles yra ne tik patogu, bet ir efektyvu. Ar kada nors stovėdami eilėje ar važiuodami autobusu galvojote, kad reikėtų pasiskaityti kelių taisykles, bet neturite laiko? Štai čia į pagalbą ateina mūsų parengtos KET audio formatu! Tiesiog prijunkite ausines ir mokinkitės vos tik panorėję, bet kuriuo paros metu. Išnaudokite savo pertraukas produktyviai mokydamiesi KET, kad ir kur bebūtumėte.

Kodėl verta rinktis klausytis kelių eismo taisyklių audio formatu?

Sukurta aktyviems 🚵‍♀️ Jums nereikia įsitaisyti patogiai prie stalo, laikyti rankose knygos, nereikia tinkamo apšvietimo – tiesiog paspauskite mygtuką telefone ir mokinkitės bet kur ir bet kada!

Idealiai tinka mėgstantiems multitaskinti 🤹‍♀️ Mokykitės bėgdami, apsipirkinėdami, tvarkydami namus, vedžiodami šunį ar dalyvaudami nuobodžiame online susitikime.

Praktiška keliaujantiems 🚌 Dalį laiko praleidžiate autobuse ar troleibuse, bet važiuodami negalite skaityti, nes pykina? Išnaudokite kelionę produktyviai klausydami KET savo telefone!

Pritaikyta mėgstantiems ne tik klausyti, bet ir skaityti 🤓 Mūsų KET audio taisyklės turi ir tekstinę versiją, tad spustelėję ant įrašo galite klausyti ir skaityti vienu metu. Dar daugiau – sudėtingai žodžiais paaiškinami KET punktai turi ir pateiktas iliustracijas.

Būkim atviri – KET audio formatu tinka net tingintiems… 😴 KET galėsite klausyti gulėdami lovoje, valgydami pusryčius ar nuobodžiai laukdami kol jums kažkas tuos pusryčius gamins.

Ar dar turite pasiteisinimų kodėl negalite pradėti mokytis KET?

Mūsų kelių eismo taisyklių audio formatas yra puikus būdas pasiruošti vairavimo egzaminui ir sėkmingai jį išlaikyti! Žinoma, reikės spręsti ir testus, tačiau suprasti ir įsisavinti taisykles yra esminis žingsnis tapti saugiu ir pasitikinčiu vairuotoju. Mūsų profesionaliai sukurtas turinys padės jums žingsnis po žingsnio išmokti KET ir pasiruošti teorijos egzaminui „Regitroje“🚗💪

Mūsų audio turinys yra sukurtas pagal naujausią 2024 metų Kelių eismo taisyklių redakciją ir kruopščiai peržiūrėtas profesionalių instruktorių, taigi galite būti tikri, kad girdite tik kokybišką ir patikimą informaciją. Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas jaustųsi saugus ir pasitikintis savo žiniomis eismo dalyvis..

Taigi, pradėkite mokytis KET jau dabar ir tapkite saugesniais ir kompetentingais vairuotojais! 🚗💡

Mūsų KET audio privalumai:

  • Virš 100+ iliustracijų
  • 2 val. 11 min trukmės audio įrašas
  • Lengvai skaitomas tekstas
  • Trumpi komentarai papildantys painiausius KET punktus
  • Įrašas prieinamas 24/7

NAUJIENA! Šviesus tekstas kosminės tamsos fone! ✨

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, KET audio papildėme ir tekstu. Dabar jį galite skaityti kosminės tamsos fone. Skaityti baltą tekstą tamsiame ekrano fone yra patogiau dėl kelių priežasčių:

  1. Kontrastas: Baltas tekstas ant tamsaus fono suteikia aukštą kontrastą, kuris padeda akims lengviau atskirti tekstą nuo fono. Tai padeda sumažinti akių įtempimą ir pagerina skaitymo patirtį, ypač esant prasto aplinkos apšvietimo sąlygoms.
  2. Greitis: Tamsiame fone esantis baltas tekstas yra mažiau agresyvus akims nei tamsus tekstas ant balto fono. Šis kontrastas gali sumažinti akių nuovargį ir pagerinti skaitymo greitį bei teksto aiškumą.
  3. Aktyvumas: Skaitant baltą tekstą ant tamsaus fono, mažiau šviesos sklinda į akis, todėl mažiau veikia mieguistumo pojūtis, kuris gali pasireikšti skaitant ilgesnį laiko tarpą.
  4. Aiškumas: Baltas tekstas ant tamsaus fono dažnai yra geriau matomas ir išryškintas, ypač esant ryškiai aplinkos šviesai, kur tamsus tekstas gali būti sunkiau pastebimas.

Nežinai ar patiks? Pažiūrėk ištrauką 👇

Aprašymas

Trukmė: 2 val. 11 min.

Skaito: Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė www.instruktore.lt

Data: Taisyklės galioja nuo 2024 m vasario 1 d.